Senso.Lab tworzą:

Dr Joanna Heidtman

Psycholog, socjolog, trener, doradca i coach. Wiedzę i doświadczenie zdobywała min. w University of South Carolina i Cornell University w USA. W Pracowni Procesów Grupowych w IS UJ prowadziła przez 10 lat badania dotyczące konfliktów i dynamiki grupowej. Jest współzarządzającym firmy doradczej Heidtman&Piasecki i współzałożycielem Fundacji na rzecz Kapitału Intelektualnego.

Piotr Piasecki

Ekspert zarządzania i przywództwa, konsultant, trener. Ma za sobą wieloletnią praktykę menedżerską, pełnił kolejno funkcję dyrektora sprzedaży, członka zarządu, prezesa zarządu. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Konsultanta i Trenera Zarządzania. Jest współtwórcą i prezesem POLSKIEJ IZBY FIRM SZKOLENIOWYCH.

Kamila Kurkowska

Doświadczony menedżer, ekspert nowoczesnego marketingu, rozwoju biznesu i innowacji. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w jednej z firm Wielkiej Czwórki oraz prowadząc własny biznes doradczy, pracując głównie dla firm z sektora usług profesjonalnych. Pierwszy w Polsce tłumacz przysięgły języka katalońskiego.